logo strony

Czcionka

A

30 Kwi 2019
Wizyta pana Min. Jarosława Zielińskiego w Łodzi

26 marca br. pan Jarosław Zieliński – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji odwiedził nasze miasto.

Przed południem uczestniczył w posiedzeniu Rady Naukowej naszego Instytutu, gdzie zapoznał się z planowanymi zmianami w regulaminie organizacyjnym oraz przedstawił swoje stanowisko w odniesieniu do zrealizowanych działań restrukturyzacyjnych.

Następnie pan Minister zwiedził trzon badawczy MORATEXu, tj. trzy akredytowane laboratoria i Zakład Projektowy. Niestety, zabrakło czasu aby przedstawić całą załogę oraz wszystkie realizowane obecnie projekty, nie wspominając już o wcześniejszych dokonaniach naszych naukowców. Na pana Ministra oczekiwały tego dnia jeszcze inne jednostki w naszym regionie, podlegające również jego nadzorowi.

Więcej informacji można znaleźć na indywidualnej, poselskiej stronie internetowej – pod adresem:

http://jaroslawzielinski.pl/wizyta-w-instytucie-technologii-bezpieczenstwa-moratex-w-lodzi/

Aktualności

14 maja 2019

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH 2019 – tak było

 
 

Zgodnie z zapowiedzią, zademonstrowaliśmy Gościom co robimy dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich. MORATEX zaczął z nich szeroko czerpać w roku 2007, kiedy […]

Zobacz więcej

8 maja 2019

Wyroby zaprojektowane przez MORATEX prezentowane na wystawie EUROPOLTECH 2019

 
 

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa odbywa się w stolicy i właśnie została otwarta. MORATEX […]

Zobacz więcej

Nagrody i wyróżnienia

POTRÓJNY SUKCES NA NAJWAŻNIEJSZEJ WYSTAWIE WYNALAZKÓW W NIEMCZECH

Zobacz więcej

Główni
Interesariusze
Instytutu