logo strony

Czcionka

A

30 Kwi 2019
Wizyta pana Min. Jarosława Zielińskiego w Łodzi

26 marca br. pan Jarosław Zieliński – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji odwiedził nasze miasto.

Przed południem uczestniczył w posiedzeniu Rady Naukowej naszego Instytutu, gdzie zapoznał się z planowanymi zmianami w regulaminie organizacyjnym oraz przedstawił swoje stanowisko w odniesieniu do zrealizowanych działań restrukturyzacyjnych.

Następnie pan Minister zwiedził trzon badawczy MORATEXu, tj. trzy akredytowane laboratoria i Zakład Projektowy. Niestety, zabrakło czasu aby przedstawić całą załogę oraz wszystkie realizowane obecnie projekty, nie wspominając już o wcześniejszych dokonaniach naszych naukowców. Na pana Ministra oczekiwały tego dnia jeszcze inne jednostki w naszym regionie, podlegające również jego nadzorowi.

Więcej informacji można znaleźć na indywidualnej, poselskiej stronie internetowej – pod adresem:

http://jaroslawzielinski.pl/wizyta-w-instytucie-technologii-bezpieczenstwa-moratex-w-lodzi/

Aktualności

27 Cze 2019

Ochrona granic i bezpieczeństwo wewnętrzne – Konferencja INSEC 2019

 
 

12 czerwca 2019 w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się kolejna Międzynarodowa Wystawa i Konferencja INSEC poświęcona tematyce ochrony granic i […]

Zobacz więcej

25 Cze 2019

Warsaw Humanitarian Expo 2019 z udziałem MORATEXU

 
 

Czy pomoc humanitarną można uważać za biznes? Z pewnością wolno się o to spierać na płaszczyźnie etycznej, ale fakty są takie, że […]

Zobacz więcej

Nagrody i wyróżnienia

INTARG 2019 – MORATEX zdobył dwa medale

Zobacz więcej

POTRÓJNY SUKCES NA NAJWAŻNIEJSZEJ WYSTAWIE WYNALAZKÓW W NIEMCZECH

Zobacz więcej

Główni
Interesariusze
Instytutu