logo strony

Czcionka

A

22 Cze 2016
Konferencja Inter Nano Poland 2016

W dniu 14 czerwca 2016 r., podczas Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG 2016, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zorganizowana została pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Energii i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju największa w Polsce konferencja o tematyce nanotechnologii, nowoczesnych przedsiębiorstw i dobrych praktyk zarządzania Klastrami.

W tym ważnym wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele jednostek naukowych i firm z całego świata.
Konferencja miała na celu zaakcentowanie znaczenia transgraniczności innowacyjnego przedsiębiorstwa oraz pokazanie Polski jako kraju na światowym poziomie w dziedzinie nanotechnologii i rozwoju przemysłu.

Instytut Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX” będący sponsorem Konferencji, reprezentowany był podczas obrad przez dyrektora Instytutu dr hab. inż. Marcina Struszczyka – profesora ITB „MORATEX” oraz kierownika Laboratorium Badań Chemicznych ITB „MORATEX” mgr inż. Michała Miklasa, którzy wygłosili referaty i wzięli czynny udział w dyskusji.

Konferencja zorganizowana przez Fundację Nanonet wraz z Miastem Katowice oraz Śląskim Klastrem Nano była wyjściem naprzeciw rosnącym i zmiennym potrzebom innowacyjnego sektora biznesowego i naukowego skupionego wokół nanotechnologii i zaawansowanych technologii i spełniła swoje zadanie.

Źródła informacji: INTER NANO Poland i materiały informacyjne Konferencji

Tagi:

Aktualności

3 Lip 2018

Konferencja ECO MAKE 2018 i konkurs BLUE DROP dla projektantów

 
 

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi organizuje już po raz piąty konferencję ECO MAKE. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach […]

Zobacz więcej

26 Kwi 2018

MORATEX wspiera Straż Leśną.

 
 

Instytut Technologii Bezpieczeństwa MORATEX został zaproszony na naradę Straży Leśnej, która odbyła się w dniu 25 kwietnia 2018r., w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym […]

Zobacz więcej

Nagrody i wyróżnienia

Główni
Interesariusze
Instytutu