logo strony

Czcionka

A

22 Cze 2016
Konferencja Inter Nano Poland 2016

W dniu 14 czerwca 2016 r., podczas Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG 2016, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zorganizowana została pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Energii i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju największa w Polsce konferencja o tematyce nanotechnologii, nowoczesnych przedsiębiorstw i dobrych praktyk zarządzania Klastrami.

W tym ważnym wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele jednostek naukowych i firm z całego świata.
Konferencja miała na celu zaakcentowanie znaczenia transgraniczności innowacyjnego przedsiębiorstwa oraz pokazanie Polski jako kraju na światowym poziomie w dziedzinie nanotechnologii i rozwoju przemysłu.

Instytut Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX” będący sponsorem Konferencji, reprezentowany był podczas obrad przez dyrektora Instytutu dr hab. inż. Marcina Struszczyka – profesora ITB „MORATEX” oraz kierownika Laboratorium Badań Chemicznych ITB „MORATEX” mgr inż. Michała Miklasa, którzy wygłosili referaty i wzięli czynny udział w dyskusji.

Konferencja zorganizowana przez Fundację Nanonet wraz z Miastem Katowice oraz Śląskim Klastrem Nano była wyjściem naprzeciw rosnącym i zmiennym potrzebom innowacyjnego sektora biznesowego i naukowego skupionego wokół nanotechnologii i zaawansowanych technologii i spełniła swoje zadanie.

Źródła informacji: INTER NANO Poland i materiały informacyjne Konferencji

Tagi:

Aktualności

3 Gru 2018

Nasza międzynarodowa konferencja zakończyła obrady

 
 

Instytut Technologii Bezpieczeństwa “MORATEX” wraz z Wyższą Szkołą Policji w Szczytnie zorganizowały konferencję „Nowoczesne i zaawansowane technologie stosowane w obszarze bezpieczeństwa państwa”, […]

Zobacz więcej

26 Paź 2018

Dyrektor MORATEXu odbierze Odznakę Honorową „Zasłużony dla wynalazczości”

 
 

Na dzień 13 grudnia 2018 przypada okrągła, setna rocznica powołania Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej dekretem Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego. Obchody tego jubileuszu […]

Zobacz więcej

Nagrody i wyróżnienia

POTRÓJNY SUKCES NA NAJWAŻNIEJSZEJ WYSTAWIE WYNALAZKÓW W NIEMCZECH

Zobacz więcej

Główni
Interesariusze
Instytutu