logo strony

Czcionka

A

22 Cze 2016
Konferencja Inter Nano Poland 2016

W dniu 14 czerwca 2016 r., podczas Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG 2016, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zorganizowana została pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Energii i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju największa w Polsce konferencja o tematyce nanotechnologii, nowoczesnych przedsiębiorstw i dobrych praktyk zarządzania Klastrami.

W tym ważnym wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele jednostek naukowych i firm z całego świata.
Konferencja miała na celu zaakcentowanie znaczenia transgraniczności innowacyjnego przedsiębiorstwa oraz pokazanie Polski jako kraju na światowym poziomie w dziedzinie nanotechnologii i rozwoju przemysłu.

Instytut Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX” będący sponsorem Konferencji, reprezentowany był podczas obrad przez dyrektora Instytutu dr hab. inż. Marcina Struszczyka – profesora ITB „MORATEX” oraz kierownika Laboratorium Badań Chemicznych ITB „MORATEX” mgr inż. Michała Miklasa, którzy wygłosili referaty i wzięli czynny udział w dyskusji.

Konferencja zorganizowana przez Fundację Nanonet wraz z Miastem Katowice oraz Śląskim Klastrem Nano była wyjściem naprzeciw rosnącym i zmiennym potrzebom innowacyjnego sektora biznesowego i naukowego skupionego wokół nanotechnologii i zaawansowanych technologii i spełniła swoje zadanie.

Źródła informacji: INTER NANO Poland i materiały informacyjne Konferencji

Tagi:

Aktualności

4 Gru 2018

Odnawialna Przestrzeń Projektowania 2.0

 
 

W dniach 29-30 listopada 2018 odbyła się w naszym mieście międzynarodowa konferencja “Odnawialna Przestrzeń Projektowania 2.0”. Wydarzenie to stanowiło część szerszego projektu […]

Zobacz więcej

3 Gru 2018

Nasza międzynarodowa konferencja zakończyła obrady

 
 

Instytut Technologii Bezpieczeństwa “MORATEX” wraz z Wyższą Szkołą Policji w Szczytnie zorganizowały konferencję „Nowoczesne i zaawansowane technologie stosowane w obszarze bezpieczeństwa państwa”, […]

Zobacz więcej

Nagrody i wyróżnienia

POTRÓJNY SUKCES NA NAJWAŻNIEJSZEJ WYSTAWIE WYNALAZKÓW W NIEMCZECH

Zobacz więcej

Główni
Interesariusze
Instytutu