logo strony

Czcionka

A

22 Cze 2016
Konferencja Inter Nano Poland 2016

W dniu 14 czerwca 2016 r., podczas Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG 2016, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zorganizowana została pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Energii i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju największa w Polsce konferencja o tematyce nanotechnologii, nowoczesnych przedsiębiorstw i dobrych praktyk zarządzania Klastrami.

W tym ważnym wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele jednostek naukowych i firm z całego świata.
Konferencja miała na celu zaakcentowanie znaczenia transgraniczności innowacyjnego przedsiębiorstwa oraz pokazanie Polski jako kraju na światowym poziomie w dziedzinie nanotechnologii i rozwoju przemysłu.

Instytut Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX” będący sponsorem Konferencji, reprezentowany był podczas obrad przez dyrektora Instytutu dr hab. inż. Marcina Struszczyka – profesora ITB „MORATEX” oraz kierownika Laboratorium Badań Chemicznych ITB „MORATEX” mgr inż. Michała Miklasa, którzy wygłosili referaty i wzięli czynny udział w dyskusji.

Konferencja zorganizowana przez Fundację Nanonet wraz z Miastem Katowice oraz Śląskim Klastrem Nano była wyjściem naprzeciw rosnącym i zmiennym potrzebom innowacyjnego sektora biznesowego i naukowego skupionego wokół nanotechnologii i zaawansowanych technologii i spełniła swoje zadanie.

Źródła informacji: INTER NANO Poland i materiały informacyjne Konferencji

Tagi:

Aktualności

14 maja 2019

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH 2019 – tak było

 
 

Zgodnie z zapowiedzią, zademonstrowaliśmy Gościom co robimy dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich. MORATEX zaczął z nich szeroko czerpać w roku 2007, kiedy […]

Zobacz więcej

8 maja 2019

Wyroby zaprojektowane przez MORATEX prezentowane na wystawie EUROPOLTECH 2019

 
 

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa odbywa się w stolicy i właśnie została otwarta. MORATEX […]

Zobacz więcej

Nagrody i wyróżnienia

POTRÓJNY SUKCES NA NAJWAŻNIEJSZEJ WYSTAWIE WYNALAZKÓW W NIEMCZECH

Zobacz więcej

Główni
Interesariusze
Instytutu