logo strony

Czcionka

A

24 maj 2023
Targi obronności i bezpieczeństwa FEINDEF 2023 Defence & Security Brokerage Event w Madrycie

W dniach 17-19.05.2023 r. przedstawiciele Instytutu „MORATEX”, dr Katarzyna Kośla i dr inż. Paweł Kubiak uczestniczyli w międzynarodowych targach obronności i bezpieczeństwa FEINDEF 2023 Defence & Security Brokerage Event w Madrycie, Hiszpania.

 

 

Targi, w których uczestniczyło ponad 200 wystawców z całego świata, połączone były z dniem informacyjnym dotyczącym bieżących oraz przyszłych programów ramowych z dziedziny Obronności i Bezpieczeństwa, m. in. programów EDF i Horyzont Europa. Podczas targów przedstawiciele jednostek Policji i instytucji rządowych, firmy, jednostki naukowe i instytucje z całego świata, związane z branżą obronności, wystawiały swoje wynalazki oraz prezentowały oferty i profile działalności. Organizatorzy umożliwili uczestnikom możliwość bezpośrednich spotkań brokerskich w celu nawiązywania współpracy międzynarodowej. Targi okazały się dobrą okazją do poszukiwania potencjalnie zainteresowanych partnerów w nadchodzących projektach międzynarodowych, a także stanowiły świetną możliwość nawiązania kontaktów oraz wymiany doświadczeń projektowych.

Kolejna edycja targów FEINDEF w Madrycie planowana jest na 2025 rok, a szczegóły minionego wydarzenia dostępne są na stronie internetowej organizatorów:

https://www.feindef.com/index.php/en/

Aktualności

22 gru 2023

Wesołych Świąt

 
 
Zobacz więcej

2 gru 2023

Umowa na realizację projektu Ensuring Circularity of Soldier Personal Protection Equipment podpisana

 
 

W dniu 1 grudnia 2023 roku Lider projektu Life Cycle Engineering podpisał umowę z Unią Europejską na realizację projektu o tytule Ensuring […]

Zobacz więcej

Nagrody i wyróżnienia

Złoty medal – 2023 China International Expo International Invention Competition, 13 – 15.07.2023 r., Chongqing, Chiny

Zobacz więcej

Złoty medal – INNOVERSE Innovation & Invention Expo 2023, 28 – 29.08.2023 r., Giorgia Gwinnett, USA.

Zobacz więcej

Główni
Interesariusze
Instytutu

 
 
Facebook
LinkedIn