logo strony

Czcionka

A

8 maj 2019
Wyroby zaprojektowane przez MORATEX prezentowane na wystawie EUROPOLTECH 2019

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa odbywa się w stolicy i właśnie została otwarta.

MORATEX zaznaczył swoją obecność prezentując prototypy swoich wyrobów na ekspozycji Policji. Można tam zobaczyć zestaw nowoczesnego i ergonomicznego umundurowania dla funkcjonariuszy pełniących służbę na stokach górskich. Jest to trzyczęściowy ubiór zapewniający komfort podczas realizowania zadań wymagających poruszania się na nartach, w typowych warunkach zimowych.

Ubiór jest rezultatem własnego zadania badawczego, zrealizowanego w ramach Funduszu Badań Własnych Instytutu Technologii Bezpieczeństwa MORATEX przy wsparciu finansowym Komendy Głównej Policji.

Aktualności

19 cze 2026

Konferencja AMT 2026

 
 

                                            […]

Zobacz więcej

10 cze 2026

Nowa Komora do badań przyspieszonego starzenia

 
 

                                  Instytut Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX” nabył […]

Zobacz więcej

Nagrody i wyróżnienia

Lider Innowacji 2026

Zobacz więcej

Złoty Medal – SGiE 2025

Zobacz więcej

Główni
Interesariusze
Instytutu