logo strony

Czcionka

A

8 maja 2019
Wyroby zaprojektowane przez MORATEX prezentowane na wystawie EUROPOLTECH 2019

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa odbywa się w stolicy i właśnie została otwarta.

MORATEX zaznaczył swoją obecność prezentując prototypy swoich wyrobów na ekspozycji Policji. Można tam zobaczyć zestaw nowoczesnego i ergonomicznego umundurowania dla funkcjonariuszy pełniących służbę na stokach górskich. Jest to trzyczęściowy ubiór zapewniający komfort podczas realizowania zadań wymagających poruszania się na nartach, w typowych warunkach zimowych.

Ubiór jest rezultatem własnego zadania badawczego, zrealizowanego w ramach Funduszu Badań Własnych Instytutu Technologii Bezpieczeństwa MORATEX przy wsparciu finansowym Komendy Głównej Policji.

Aktualności

15 Paź 2019

MORATEX dla „NCBiR dla Firm”

 
 

„- Jestem przedstawicielem konsorcjum naukowo biznesowego, które zostało utworzone przy współpracy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Braliśmy udział podczas składania jednego z […]

Zobacz więcej

13 Paź 2019

Gala Finałowa tegorocznej edycji konkursu Mam pomysł na Start up 2019 – znamy Zwycięzcę nagrody MORATEXu

 
 

Tegoroczna Gala Finałowa konkursu „Mam pomysł na Start up 2019” odbyła się 11.10.2019 roku w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w […]

Zobacz więcej

Nagrody i wyróżnienia

INTARG 2019 – MORATEX zdobył dwa medale

Zobacz więcej

POTRÓJNY SUKCES NA NAJWAŻNIEJSZEJ WYSTAWIE WYNALAZKÓW W NIEMCZECH

Zobacz więcej

Główni
Interesariusze
Instytutu