logo strony

Czcionka

A

8 maja 2019
Wyroby zaprojektowane przez MORATEX prezentowane na wystawie EUROPOLTECH 2019

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa odbywa się w stolicy i właśnie została otwarta.

MORATEX zaznaczył swoją obecność prezentując prototypy swoich wyrobów na ekspozycji Policji. Można tam zobaczyć zestaw nowoczesnego i ergonomicznego umundurowania dla funkcjonariuszy pełniących służbę na stokach górskich. Jest to trzyczęściowy ubiór zapewniający komfort podczas realizowania zadań wymagających poruszania się na nartach, w typowych warunkach zimowych.

Ubiór jest rezultatem własnego zadania badawczego, zrealizowanego w ramach Funduszu Badań Własnych Instytutu Technologii Bezpieczeństwa MORATEX przy wsparciu finansowym Komendy Głównej Policji.

Aktualności

14 maja 2019

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH 2019 – tak było

 
 

Zgodnie z zapowiedzią, zademonstrowaliśmy Gościom co robimy dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich. MORATEX zaczął z nich szeroko czerpać w roku 2007, kiedy […]

Zobacz więcej

8 maja 2019

Wyroby zaprojektowane przez MORATEX prezentowane na wystawie EUROPOLTECH 2019

 
 

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa odbywa się w stolicy i właśnie została otwarta. MORATEX […]

Zobacz więcej

Nagrody i wyróżnienia

POTRÓJNY SUKCES NA NAJWAŻNIEJSZEJ WYSTAWIE WYNALAZKÓW W NIEMCZECH

Zobacz więcej

Główni
Interesariusze
Instytutu