logo strony

Czcionka

A

8 maja 2019
Wyroby zaprojektowane przez MORATEX prezentowane na wystawie EUROPOLTECH 2019

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa odbywa się w stolicy i właśnie została otwarta.

MORATEX zaznaczył swoją obecność prezentując prototypy swoich wyrobów na ekspozycji Policji. Można tam zobaczyć zestaw nowoczesnego i ergonomicznego umundurowania dla funkcjonariuszy pełniących służbę na stokach górskich. Jest to trzyczęściowy ubiór zapewniający komfort podczas realizowania zadań wymagających poruszania się na nartach, w typowych warunkach zimowych.

Ubiór jest rezultatem własnego zadania badawczego, zrealizowanego w ramach Funduszu Badań Własnych Instytutu Technologii Bezpieczeństwa MORATEX przy wsparciu finansowym Komendy Głównej Policji.

Aktualności

27 Cze 2019

Ochrona granic i bezpieczeństwo wewnętrzne – Konferencja INSEC 2019

 
 

12 czerwca 2019 w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się kolejna Międzynarodowa Wystawa i Konferencja INSEC poświęcona tematyce ochrony granic i […]

Zobacz więcej

25 Cze 2019

Warsaw Humanitarian Expo 2019 z udziałem MORATEXU

 
 

Czy pomoc humanitarną można uważać za biznes? Z pewnością wolno się o to spierać na płaszczyźnie etycznej, ale fakty są takie, że […]

Zobacz więcej

Nagrody i wyróżnienia

INTARG 2019 – MORATEX zdobył dwa medale

Zobacz więcej

POTRÓJNY SUKCES NA NAJWAŻNIEJSZEJ WYSTAWIE WYNALAZKÓW W NIEMCZECH

Zobacz więcej

Główni
Interesariusze
Instytutu