logo strony

Czcionka

A

8 maja 2019
Wyroby zaprojektowane przez MORATEX prezentowane na wystawie EUROPOLTECH 2019

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa odbywa się w stolicy i właśnie została otwarta.

MORATEX zaznaczył swoją obecność prezentując prototypy swoich wyrobów na ekspozycji Policji. Można tam zobaczyć zestaw nowoczesnego i ergonomicznego umundurowania dla funkcjonariuszy pełniących służbę na stokach górskich. Jest to trzyczęściowy ubiór zapewniający komfort podczas realizowania zadań wymagających poruszania się na nartach, w typowych warunkach zimowych.

Ubiór jest rezultatem własnego zadania badawczego, zrealizowanego w ramach Funduszu Badań Własnych Instytutu Technologii Bezpieczeństwa MORATEX przy wsparciu finansowym Komendy Głównej Policji.

Aktualności

7 Lip 2020

MORATEX na AuxDefense 2020 — 2nd World Conference on Advanced Materials for Defense/Portugalia

 
 

Rozpoczęliśmy nasze działania upowszechniania nauki. W dniach 6 – 8 lipca 2020 roku prezentujemy nasze dokonania na AuxDefense 2020 — 2nd World […]

Zobacz więcej

5 Cze 2020

Udzielenie licencji wyłącznej w celu uruchomienia produkcji „PODKŁADKI ANTYUGIĘCIOWEJ”

 
 

Instytut Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX” zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w postępowaniu na udzielenie licencji wyłącznej w celu uruchomienia produkcji przemysłowej wyrobu […]

Zobacz więcej

Nagrody i wyróżnienia

Złoty Medal na Targach w Norymberdze

Zobacz więcej

Złoty medal na Targach Wynalazczości Innovation & Business Summit, Valencia 2019/Hiszpania

Zobacz więcej

Główni
Interesariusze
Instytutu